-
1
- Sean Strickland
- "Tarzan"
- 28-6-0
-
2 Wygrane w walkach wieczoru, zdobycie pasa z Izzym
-
2
- Alex Pereira
- "Poatan"
- 10-2-0
-
Stracił pas średniej, wygrał z Błachowiczem, zdobył tytuł
-
3
- Justin Gaethje
- "The Highlight"
- 25-5-0
-
Dał piękną wojnę na szczycie dywizji, Potem kolejną w walce wieczoru o pas BMF
-
4
- Islam Makhachev
- 25-1-0
-
Kontrowersyjnie? obronił tytuł w piekielnie trudnej walce z Volkanovskim, potem postawił kropkę nad i nokautując go w pierwszej rundzie
-
5
- Sean O'Malley
- "Suga"
- 18-1-0, 1 NC
-
Efektownie zdobył pas
-
6
- Jon Jones
- "Bones"
- 27-1-0, 1 NC
-
Wziął sobie pas HW, wypadł z obrony przez kontuzję
-
7
- Tom Aspinall
- 14-3-0
-
Zwyciężył w walce wieczoru FN, zdobył tymczasowy tytuł
-
8
- Johnny Eblen
- "Pressure"
- 15-0-0
-
dwa razy Obronił tytuł Bellatora
-
9
- Leon Edwards
- "Rocky"
- 22-3-0, 1 NC
-
Obronił tytuł 2 razy
-
10
- Alexa Grasso
- 16-3-1
-
Pokonała Valentinę, potem nieco kontrowersyjnie zremisowała
-
11
- Max Holloway
- "Blessed" | 26-7-0
-
Zrobił swoje w walce wieczoru, dwukrotnie
-
12
- Patchy Mix
- "No Love" | 20-1-0
-
Wygrał turniej BW Bellatora, Zdobył pas właściwy
-
13
- Merab Dvalishvili
- "The Machine" | 17-4-0
-
zdemolował Yana na czubie dywizji
-
14
- Amanda Nunes
- "The Lioness" | 23-5-0
-
Obroniła tytuł, zakończyła karierę jako najlepsza kobieta w MMA
-
15
- Dricus Du Plessis
- "Stillknocks" | 21-2-0
-
2x Efektowne zwycięstwo na szczycie dywizji. Został pretendentem nr 1
-
16
- Alexandre Pantoja
- "The Cannibal" | 28-5-0
-
Zdobył tytuł, potem go obronił
-
17
- Cory Sandhagen
- "Sandman" | 17-4-0
-
Zwycięstwo w walce wieczoru x2
-
18
- Alexander Volkanovski
- "The Great" | 26-4-0
-
Dał kandydata na walkę roku i według wielu, wygrał z Makhachevem. Obronił tytuł w swoim stylu. Potem przegrał w pierwszej rundzie biorąc walkę w zastępstwie z Islamem.
-
19
- Shavkat Rakhmonov
- "Nomad" | 18-0-0
-
Efektowne zwycięstwo na szczycie dywizji, potem kolejne
-
20
- Aljamain Sterling
- "Funk Master" | 24-4-0
-
Obronił tytuł przeciw Cejudo, podkręcił się medialnie, stracił tytuł
-
21
- Gilbert Burns
- "Durinho" | 22-7-0
-
Szybkie poddanie w czubie dywizji. Wygrana decyzją w tejże zapewnienie sobie spotu contendera. przegrana na samym szczycie dywizji
-
22
- Belal Muhammad
- "Remember the Name" | 23-3-0, 1 NC
-
Wygrana z Burnsem, ucementowanie pozycji contendera
-
23
- Usman Nurmagomedov
- 17-0-0, 1 NC
-
Dwukrotnie Obronił pas Bellatora, wpadł na dopingu
-
24
- Israel Adesanya
- "The Last Stylebender" | 24-3-0
-
Najgłośniejsza rywalizacja w średniej we współczesnym MMA. Odzyskał pas nokautując swoje nemezis. Potem stracił pas i mnóstwo fanów przed galą 293
-
25
- Brandon Moreno
- "The Assassin Baby" | 21-8-2
-
Pewnie zdobył tytuł. Potem go stracił.
-
26
- Jamahal Hill
- "Sweet Dreams" | 12-2-0, 1 NC
-
W dominującym stylu zdobył tytuł, niestety musiał go zwakować przez kontuzję.
-
27
- Yaroslav Amosov
- "Dynamo" | 27-1-0
-
Obronił pas Bellatora, potem go stracił
-
28
- Charles Oliveira
- "do Bronx" | 34-10-0, 1 NC
-
Pokonał Dariusha na szczycie dywizji
-
29
- Ilia Topuria
- "El Matador" | 15-0-0
-
Rozniósł Emmetta w walce wieczoru FN
-
30
- Yair Rodriguez
- "El Pantera" | 18-5-0, 1 NC
-
Widowiskowo zdobył pas tymczasowy. Przegrał o pas właściwy.
-
31
- Ryan Bader
- "Darth" | 31-8-0, 1 NC
-
Obronił tytuł HW Bellatora
-
32
- Johnny Walker
- 21-8-0, 1 NC
-
2 wygrane w rankingu, 1 NC
-
33
- Jailton Almeida
- "Malhadinho" | 20-3-0
-
2 skończenia na szczycie dywizji, plus jedno w walce wieczoru FN
-
34
- Demetrious Johnson
- "Mighty Mouse" | 25-4-1
-
Obronił tytuł ONE
-
35
- Mateusz Gamrot
- "Gamer" | 24-2-0, 1 NC
-
Pewne zwycięstwo w czubie na zastępstwie, potem wygrana w walce wieczoru
-
36
- Bo Nickal
- 6-0-0
-
Wygrał szybko pierwszą walkę w UFC i było to na karcie głównej gali numerowanej, potem kolejną
-
37
- Ian Machado Garry
- "The Future" | 14-0-0
-
2 skończenia, medialnie urósł, wygrana z rankingowym
-
38
- Brendan Allen
- "All In" | 24-5-0
-
Wygrał walkę wieczoru FN, a potem jeszcze jedną walkę i kolejną w walce wieczoru FN
-
39
- Impa Kasanganay
- "Tshilobo" | 16-4-0
-
5 zwycięstw w PFL, 3 przed czasem, zdobycie pasa
-
40
- Jason Jackson
- "The Ass-Kicking Machine" | 18-4-0
-
Zdobył tytuł Bellatora pokonując Amosova
-
41
- Arman Tsarukyan
- "Ahalkalakets" | 22-3-0
-
Pomniejsza wygrana i wygrana w walce wieczoru na samym topie
-
42
- Weili Zhang
- "Magnum" | 25-3-0
-
Obroniła pas
-
43
- Vadim Nemkov
- 18-2-0, 1 NC
-
Obronił tytuł Bellatora
-
44
- Josh Silveira
- "Coninha" | 13-2-0
-
3 zwycięstwa przed czasem w PFL
-
45
- Juan Archuleta
- "Spaniard" | 29-5-0
-
2 wygrane w RIZIN w tym jedna o pas
-
46
- Sergio Pettis
- "The Phenom" | 23-6-0
-
Obronił tytuł przeciw Pitbullowi, potem stracił tytuł
-
47
- Sergei Pavlovich
- 18-2-0
-
Wygrana w walce wieczoru FN, przegrana w walce o pas
-
48
- Kevin Holland
- "Trailblazer" | 25-11-0, 1 NC
-
2 wygrne przed czasem z solidnymi weteranami
-
49
- Tatiana Suarez
- 10-0-0
-
Udany powrót, potem poddanie Andrade co dało jej natychmiastowy wskok na szczyt
-
50
- Alexander Volkov
- "Drago" | 37-10-0
-
2x Pewne zwycięstwo w czubie dywizji
-
51
- Jack Della Maddalena
- 17-2-0
-
Zdemolował rywala, mocno podkręcając swoją popularność, potem 2 wygrane splitem
-
52
- Phil De Fries
- 24-6-0, 1 NC
-
Obronił pas KSW dwukrotnie
-
53
- Jared Cannonier
- "Killa Gorilla" | 17-6-0
-
Porozbijał Vettoriego w walce wieczoru FN
-
54
- Bobby Green
- "King" | 32-15-1, 1 NC
-
1 NC i pokonanie Fergusona, potem błyskawiczny ko na Dawsonie w walce wieczoru
-
55
- Olivier Aubin-Mercier
- "The Canadian Gangster" | 21-5-0
-
4 wygrane w PFL, zdobycie pasa
-
56
- Magomed Magomedkerimov
- 34-6-0
-
4 wygrane w PFL i zdobycie pasa
-
57
- Renan Ferreira
- "Problema" | 13-3-0, 3 NC
-
1 NC i 3 wygrane w PFL, zdobył pas
-
58
- Larissa Pacheco
- 23-4-0
-
4 wygrane w PFL, zdobyła pas
-
59
- Yadong Song
- "Kung Fu Kid" | 21-8-1, 1 NC
-
2x Wygrana w walce wieczoru FN
-
60
- Jesus Pinedo
- "El Mudo" | 23-6-1
-
przegrana splitem, 3 wygrane w PFL, zdobył pas
-
61
- Khamzat Chimaev
- "Borz" | 13-0-0
-
Pokonał Usmana w co main evencie, który był eliminatorem do walki o pas
-
62
- Edson Barboza
- "Junior" | 24-12-0
-
2 solidne wygrane w tym jedna w main evencie FN
-
63
- Nikita Krylov
- "The Miner" | 30-9-0
-
Pewne zwycięstwo w czubie dywizji
-
64
- Erin Blanchfield
- "Cold Blooded" | 12-2-0
-
Wygrana nad Andrade w walce wieczoru, potem jeszcze jedna nad Santos
-
65
- Fabian Edwards
- "The Assassin" | 13-3-0
-
Pokonał Mousasiego zapewniając sobie walkę o tytuł, potem tę walkę przegral
-
66
- Mayra Bueno Silva
- "Sheetara" | 10-3-1, 1 NC
-
2 wygrane w tym jedna w walce wieczoru FN, wpadka dopingowa
-
67
- Marlon Vera
- "Chito" | 23-9-1
-
Przegrana a potem wygrana na szczycie
-
68
- Amir Albazi
- "The Prince" | 17-1-0
-
Wygrał splitem walkę wieczoru FN
-
69
- Serghei Spivac
- "Polar Bear" | 16-4-0
-
Wygrana w walce wieczoru FN, przegrana w tejże
-
70
- Mackenzie Dern
- 13-5-0
-
Dominująca wygrana w walce wieczoru FN, potem przegrana na szczycie
-
71
- Mike Malott
- "Proper" | 10-2-1
-
2 wygrane przed czasem w UFC mały szum medialny
-
72
- Maycee Barber
- "The Future" | 14-2-0
-
Dwie wygrane w rankingu
-
73
- Benoit Saint-Denis
- "God of War" | 13-2-0, 1 NC
-
3 solidne skończenia
-
74
- Ciryl Gane
- "Bon Gamin" | 12-2-0
-
Dał ciała w walce o pas, wygrał walkę wieczoru FN
-
75
- Khalil Rountree Jr.
- "The War Horse" | 13-5-0, 1 NC
-
Dwa skończenia w rankingu
-
76
- Denis Goltsov
- "The Russian Bogatyr" | 33-8-0
-
3 wygrane w 1 rundzie, doszedł do finału PFL
-
77
- Mick Stanton
- "The Huyton Hammer" | 13-8-0
-
Zdobył pas CW, potem go obronił, potem stracił
-
78
- Clay Collard
- "Cassius" | 25-12-0, 1 NC
-
3 wygrane, dostał się do finału PFL
-
79
- Sadibou Sy
- "The Swedish Denzel Washington" | 16-8-2, 1 NC
-
3 wygrane, dostał się do finału PFL
-
80
- Liz Carmouche
- "Girl-Rilla" | 21-7-0
-
Dwukrotnie Obroniła tytuł Bellatora
-
81
- Anatoly Malykhin
- "Spartak" | 14-0-0
-
Wygrał pas ONE
-
82
- Dan Ige
- "50k" | 18-7-0
-
dwie solidne wygrane
-
83
- Dario Bellandi
- "Neanderthal" | 7-1-0
-
3 wygrane, w CW, w tym co-main i zdobycie pasa
-
84
- Rodolfo Bellato
- "Trator" | 12-2-0
-
Wygrał pas w walce wieczoru LFA i jedną walkę jeszcze wcześniej, potem w DWCS i debiut w UFC
-
85
- Dan Hooker
- "The Hangman" | 23-12-0
-
Dał świetną walkę w top 15 mocnej dywizji
-
86
- Liam Gittins
- "Nightmare" | 13-4-0
-
3 wygrane w tym zdobycie pasa CW
-
87
- John Sweeney
- "Hollywood" | 13-3-0
-
Wygrana w walce wieczoru LFA potem zdobył tytuł w walce wieczoru
-
88
- Gabriel Alves Braga
- 13-1-0
-
4 wygrane w PFL, wejście do finału
-
89
- Lupita Godinez
- "Loopy" | 12-4-0
-
4 solidne wygrane
-
90
- Marc-André Barriault
- "Powerbar" | 16-7-0, 1 NC
-
dwie solidne wygrane
-
91
- Trey Waters
- "The Truth" | 9-1-0
-
Zdobył tytuł LFA, udanie zadebiutował w UFC
-
92
- Cody Davis
- 9-2-0
-
Wygrał walkę, a potem zdobył tytuł LFA w walce wieczoru
-
93
- Chepe Mariscal
- "Machine Gun" | 16-6-0, 1 NC
-
Wygrana w walce wieczoru LFA, efektowna wygrana w debiucie UFC, potem kolejna
-
94
- Chihiro Suzuki
- 13-3-0, 1 NC
-
Przegrał o pas, potem pokonał Pitbulla i wygrał o pas Rizin w walce wieczoru
-
95
- Vugar Karamov
- "Vugi" | 19-5-0
-
2 wygrane w RIZIN w tym zdobycie pasa
-
96
- Alexander Shabliy
- "Peresvet" | 24-3-0
-
Przeszedł dalej w turnieju Bellatora, dwukrotnie
-
97
- Mateusz Rębecki
- "Rebeasti" | 19-2-0
-
3 mocne wygrane
-
98
- Robert Ruchała
- 10-1-0
-
Zdobył pas KSW
-
99
- Rhys McKee
- "Skeletor" | 13-6-1
-
Obronił tytuł CW
-
100
- Adrian Bartosiński
- "Bartos" | 16-0-0
-
Zdobył tytuł KSW
-
101
- Fernando Lucas
- Am 0-1-0
-
Zdobył pas LFA w walce wieczoru
-
102
- JaCobi Jones
- "Big Toe" | 6-3-0
-
Zdobył pas w walce wieczoru LFA
-
103
- Jerrell Hodge
- "Thunderkat" | 10-4-0
-
Zdobył pas LFA
-
104
- Paweł Pawlak
- "Plastinho" | 23-4-1
-
Zdobył pas KSW
-
105
- Eduardo Neves
- "Bebezao" | 8-3-0
-
Zdobył pas LFA
-
106
- Felipe Bunes
- "Felipinho" | 13-7-0
-
Zdobył tytuł LFA
-
107
- Caolán Loughran
- "The Don" | 9-1-0
-
Zdobył tytuł CW
-
108
- Grant Dawson
- "KGD" | 20-2-1
-
Solidna rankingowa wygrana w lekkiej, potem błyskawiczna przegrana z Greenem
-
109
- Jun Yong Park
- "The Iron Turtle" | 17-6-0
-
2 skończenia
-
110
- Roman Kopylov
- 12-3-0
-
3 skończenia w debiutanckim roku
-
111
- Gabriel Bonfim
- "Marretinha" | 15-1-0
-
2 skończenia
-
112
- Cris Cyborg
- 27-2-0, 1 NC
-
Obroniła tytuł Bellatora
-
113
- Carlos Ulberg
- "Black Jag" | 10-1-0
-
2 solidne wygrane przed czasem
-
114
- George Hardwick
- 12-2-0
-
Obronił pas CW, przegrana w DWCS
-
115
- Daniel James
- "The American Predator" | 15-7-1, 1 NC
-
Wygrał walke wieczoru Bellator, potem przegrał
-
116
- Anthony Hernandez
- "Fluffy" | 12-2-0, 1 NC
-
Zdemolował Shahbazyana
-
117
- Jonathan Martinez
- "Dragon" | 19-5-0
-
2 bardzo solidne wygrane w rankingu
-
118
- Logan Storley
- "Storm" | 15-3-0
-
Przegrana o pas, a potem wygrana w walce wieczoru Bellatora
-
119
- Marina Mokhnatkina
- 11-4-0
-
3 wygrane finał PFL
-
120
- Nicolas Dalby
- "Danish Dynamite" | 23-4-1, 2 NC
-
3 wygrane w tym pokonanie faworyzowanego Bonfima
-
121
- Javier Garcia
- "El Mariachi" | 10-5-0, 1 NC
-
2 wygrane w tym zdobycie tytułu w walce wieczoru LFA
-
122
- Vicente Luque
- "The Silent Assassin" | 22-10-1
-
Wygrana w walce wieczoru FN
-
123
- Muhammad Mokaev
- "The Punisher" | 11-0-0, 1 NC
-
2 skończenia
-
124
- Darren Stewart
- "The Dentist" | 16-10-0, 2 NC
-
Wygrał main i co-main event CW
-
125
- Vitor Petrino
- "Icão" | 11-1-0
-
3 cenne zwycięstwa w debiutanckim roku
-
126
- Caio Borralho
- "The Natural" | 16-1-0, 1 NC
-
2 solidne wygrane
-
127
- Diego Lopes
- 24-6-0
-
Pięknie się pokazał w (przegranym) debiucie i skończenie w dwóch kolejnych walkach
-
128
- Alonzo Menifield
- "Atomic" | 15-4-1
-
remis i 2 wygrane w dole rankingu
-
129
- Azamat Bekoev
- "King Pin" | 17-3-0
-
Wygrana w walce wieczoru LFA, zdobył tymczasowy pas LFA, a potem właściwy w walce wieczoru
-
130
- Roberto Hernandez
- "Green Light" | 9-2-0
-
4 wygrane w CW w tym 2x co-main i raz main event
-
131
- Elves Brener
- 16-4-0
-
3 wygrane w tym 2 efektowne
-
132
- Jefferson Nascimento
- "Todynho" | 11-0-0
-
3 wygrane w tym zdobycie tytułu LFA
-
133
- Khurshed Kakhorov
- "Killer" | 12-1-0
-
4 wygrane w tym zdobycie tytułu PFL Europe
-
134
- Jakob Nedoh
- "The Gorilla" | 8-2-0
-
3 wygrane, zdobycie tytułu PFL Europe
-
135
- Jakub Kaszuba
- "The Auditor" | 12-0-0
-
3 wygrane, zdobycie tytułu PFL Europe
-
136
- Deiveson Figueiredo
- "Deus da Guerra" | 23-3-1
-
Stracił tytuł muszej, ale wbił się w top 10 koguciej
-
137
- Nasrat Haqparast
- 16-5-0
-
2 solidne wygrane
-
138
- Kevin Jousset
- "Air" | 10-2-0
-
2 wygrane plus dwie wygrane w debiucie w UFC
-
139
- Tatsuro Taira
- 15-0-0
-
3 wygrane
-
140
- Michał Materla
- "Cipao" | 33-11-0
-
Wygrana w walce wieczoru KSW a potem na Coloseum
-
141
- Mamed Khalidov
- "Cannibal" | 37-8-2
-
Wygrał walkę wieczoru na Colloseum 2
-
142
- Tim Elliott
- 20-13-1
-
2 wygrane 1 przegrana
-
143
- Jacqueline Cavalcanti
- 6-1-0
-
Zdobyła zwakowany pas LFA, udany debiut w UFC
-
144
- Talita Bernardo
- 10-4-0
-
Zdobyła tytuł Invicta
-
145
- Ketlen Souza
- "Esquentadinha" | 14-4-0
-
Zdobyła tytuł Invicta
-
146
- Rayanne Amanda
- 14-7-0
-
Zdobyła tytuł Invicta
-
147
- Brendan Loughnane
- 28-5-0
-
Wygrał przed czasem walke wieczoru PFL, przegrał w pierwszej rundzie tamże
-
148
- Jordan Vucenic
- "The Epidemic" | 12-2-0
-
Wygrana w walce wieczoru CW
-
149
- Zebaztian Kadestam
- "The Bandit" | 15-7-0
-
Znokautował Soldica, podkręcił się medialnie
-
150
- Hugo Cunha
- "Silverback" | 8-1-0
-
2 wygrane w tym zdobycie pasa LFA w walce wieczoru
-
151
- Xiaonan Yan
- "Nine" | 17-4-0, 1 NC
-
Wygrana w czubie dywizji
-
152
- Miesha Tate
- "Cupcake" | 20-9-0
-
1 wygrana, nieco podkręcona medialnie
-
153
- Marcus McGhee
- "The Maniac" | 9-1-0
-
Wygrana w LFA i 2 wygrane w debiutanckim roku w UFC
-
154
- Philipe Lins
- "Monstro" | 18-5-0
-
2 wygrane w UFC
-
155
- Garry Tonon
- "The Lion Killer" | 9-1-0
-
2 cenne wygrane w ONE
-
156
- Morgan Charriere
- "The Last Pirate" | 19-10-1
-
2 wygrane w CW, udany debiut w UFC
-
157
- Aung La N Sang
- "The Burmese Python" | 30-13-0, 1 NC
-
2 głośne medialnie wygrane
-
158
- Karl Williams
- 10-1-0
-
2 wygrane decyzją
-
159
- Tabatha Ricci
- "Baby Shark" | 10-2-0
-
2 wygrane
-
160
- Giannis Bachar
- 9-2-0
-
2 wygrane w tym zdobycie pasa CW
-
161
- Irene Aldana
- 15-7-0
-
W fatalnym stylu przegrała z Nunes, ale potem dała kandydata na walkę wieczoru
-
162
- Geraldo Neto
- "Luan Santana" | 18-7-0
-
wygrana, a potem zdobycie tytułu LFA w walce wieczoru
-
163
- Nazim Sadykhov
- "Black Wolf" | 9-1-1
-
2 skończenia i remis w debiutującym roku
-
164
- Shajidul Haque
- "Superman" | 16-5-0
-
obronił tytuł CW
-
165
- Valeriu Mircea
- "The Solitary Wolf" | 30-9-1
-
2 ważne wygrane w KSW
-
166
- Brad Katona
- "Superman" | 13-3-0
-
Wygrał TUFa
-
167
- Kurt Holobaugh
- 20-8-0, 1 NC
-
Wygrał TUFa
-
168
- Justin Tafa
- "Bad Man" | 7-4-0, 1 NC
-
2x KO w pierwszej (w tym jedna to rewanż za NC z tego samego roku)
-
169
- Manon Fiorot
- "The Beast" | 12-1-0
-
Wygrana z Namajunas
-
170
- Ariane Lipski
- "Queen of Violence" | 17-9-0
-
3 wygrane, wejście do rankingu
-
171
- Shamil Gaziev
- 12-1-0
-
3 wygrane przed czasem: Brave DWCS i UFC
-
172
- Eduardo Henrique
- "Chapolin" | 12-2-0
-
Wygrał tytuł LFA w walce wieczoru a wcześniej jeszcze jedną walkę
-
173
- Modestas Bukauskas
- "The Baltic Gladiator" | 15-6-0
-
2 wygrane
-
174
- Norma Dumont
- "The Immortal" | 11-2-0
-
2 wygrane
-
175
- CJ Vergara
- 12-5-1
-
2 wygrane
-
176
- Cody Garbrandt
- "No Love" | 14-6-0
-
2 wygrane
-
177
- Jack Jenkins
- "Phar" | 12-3-0
-
2 wygrane
-
178
- Denise Gomes
- "Dee" | 8-3-0
-
2 skończenia
-
179
- Andrzej Grzebyk
- "Double Champ" | 21-6-0
-
Wygrał walkę wieczoru KSW
-
180
- Seika Izawa
- 13-0-0
-
Zdobyła tytuł RIZIN i wygrała jeszcze jedną walkę
-
181
- Luana Santos
- 7-1-0
-
2 skończenia w pierwszej rundzie w debiutanckim roku plus jedna decyzja
-
182
- Ikram Aliskerov
- 15-1-0
-
2 x KO w pierwszej rundzie w debiutanckim roku
-
183
- Joe Pyfer
- "Bodybagz" | 12-3-0
-
2 solidne skończenia
-
184
- Joaquin Buckley
- "New Mansa" | 19-6-0
-
2 solidne wygrane
-
185
- Steve Garcia
- "Mean Machine" | 15-5-0
-
2 skończenia
-
186
- Dakota Ditcheva
- "Dangerous" | 11-0-0
-
3 wygrane, zdobycie tytułu PFL Europe
-
187
- Arkadiusz Wrzosek
- "Hightower" | 5-0-0
-
2 wygrane w KSW
-
188
- Farid Basharat
- "Ferocious" | 12-0-0
-
2 wygrane w debiutanckim roku
-
189
- Cameron Saaiman
- "MSP" | 9-2-0
-
2 wygrane, 1 przegrana
-
190
- Ante Delija
- "Walking Trouble" | 24-6-0
-
wygrana decyzją w walce wieczoru PFL
-
191
- Muhammad Naimov
- "Hillman" | 11-2-0
-
3 wygrane w tym 2 solidne w debiutanckim roku w UFC
-
192
- Kyle Nelson
- "The Monster" | 16-5-1
-
remis i 2 wygrane
-
193
- Chris Duncan
- "The Problem" | 11-2-0
-
2 decyzje
-
194
- Jasmine Jasudavicius
- 10-3-0
-
2 wygrane
-
195
- Daniel Marcos
- "Soncora" | 15-0-0, 1 NC
-
2 wygrane
-
196
- Lerone Murphy
- "The Miracle" | 14-0-1
-
2 wygrane
-
197
- Karine Silva
- "Killer" | 18-4-0
-
2 poddania w pierwszej rundzie
-
198
- Cody Durden
- 16-5-1
-
2 wygrane
-
199
- Martin Buday
- "Badys" | 13-2-0
-
2 wygrane
-
200
- Aaron Pico
- 13-4-0
-
2 wygrane w Bellatorze
-
201
- Bill Algeo
- "Señor Perfecto" | 18-8-0
-
2 solidne wygrane
-
202
- Josh Fremd
- 11-5-0
-
2 wygrane
-
203
- Sedriques Dumas
- "The Reaper" | 9-2-0
-
przegrana a potem 2 wygrane
-
204
- Terrance McKinney
- "T.Wrecks" | 15-7-0
-
2 przegrane 2 wygrane, wszystko przed czasem
-
205
- Da'Mon Blackshear
- "Da Monster" | 14-6-1
-
2 wygrane, 2 przegrane w tym jedna bardzo bliska
-
206
- Cody Brundage
- 10-6-0
-
2 przegrane a potem dwa skończenia w pierwszej
-
207
- Mario Bautista
- 14-2-0
-
2 wygrane
-
208
- Trevor Peek
- 9-2-0, 1 NC
-
2 wygrane 1 przegrana w debiutanckim roku
-
209
- William Gomis
- "Jaguar" | 13-2-0
-
2 wygrane
-
210
- Rinya Nakamura
- "Hybrid" | 9-0-0
-
2 wygrane
-
211
- Charles Radtke
- "Chuck Buffalo" | 9-3-0
-
Zdobył tytuł CFFC udanie zadebiutował w UFC
-
212
- Christian Rodriguez
- "CeeRod" | 11-1-0
-
2 wygrane nad faworyzowanymi solidnymi młodzikami ale przestrzelił wagę w obu
-
213
- Danni McCormack
- "Mac" | 8-2-0
-
Zdobyła a potem obronila tytuł Invicta
-
214
- Steve Erceg
- "AstroBoy" | 12-2-0
-
3 wygrane w tym 2 w UFC
-
215
- Daniel Frunza
- "Tigano" | 8-2-0
-
Wygrał co-main i main event LFA i jeszcze pomniejszą walkę
-
216
- Amanda Ribas
- 12-5-0
-
2 wygrane i przegrana gdzieś na dole rankingu
-
217
- Nora Cornolle
- "Wonder" | 8-1-0
-
3 wygrane + 1 w UFC
-
218
- Jamie Mullarkey
- 17-8-0
-
2 wygrane 1 przegrana
-
219
- Daniel Zellhuber
- "Golden Boy" | 15-1-0
-
2 wygrane
-
220
- Charles Jourdain
- "Air" | 15-7-1
-
2 wygrane
-
221
- Bryan Battle
- "The Butcher" | 10-2-0, 1 NC
-
2 skończenia
-
222
- Mohammed Usman
- "The Motor" | 10-3-0
-
2 wygrane
-
223
- Jéssica Andrade
- "Bate Estaca" | 26-12-0
-
2 wygrane, 3 przegrane, wszystko w czubie dywizji
-
224
- Veronica Hardy
- 9-4-1
-
2 wygrane
-
225
- Karolina Kowalkiewicz
- 16-8-0
-
2 wygrane
-
226
- Josefine Knutsson
- "Thunder" | 7-0-0
-
3 wygrane w tym DWCS i UFC
-
227
- John Castañeda
- "Sexi Mexi" | 21-6-0
-
2 wygrane
-
228
- Dumitru Girlean
- 8-2-0
-
1 przegrana i 2 wygrane w CW w tym jedna w walce wieczoru
-
229
- JJ Aldrich
- 13-7-0
-
przegrana i 2 wygrane
-
230
- Tainara Lisboa
- "Thai Panther" | 7-2-0
-
2 wygrane w debiutanckim roku
-
231
- Carlston Harris
- "Moçambique" | 19-6-0
-
2 wygrane
-
232
- Michael Morales
- 16-0-0
-
2 wygrane
-
233
- Myktybek Orolbai
- 13-1-1
-
2 wygrane w LFA 1 w UFC
-
234
- Chase Hooper
- "The Dream" | 14-3-1
-
2 wygrane
-
235
- Joanderson Brito
- "Tubarão" | 17-3-1
-
2 skończenia
-
236
- Rodrigo Nascimento
- "Zé Colmeia" | 11-2-0, 1 NC
-
2 wygrane
-
237
- Iasmin Lucindo
- 16-5-0
-
2 wygrane
-
238
- Natália Silva
- 17-5-1
-
2 wygrane
-
239
- Jamall Emmers
- "Pretty Boy" | 20-8-0
-
2 wygrane i przegrana
-
240
- Joshua Van
- "The Fearless" | 10-1-0
-
2 wygrane
-
241
- Payton Talbott
- 8-0-0
-
3 wygrane w tym DWCS i debiut
-
242
- Natasha Kuziutina
- "Kuzya" | 5-1-0
-
4 wygrane w tym zdobycie tymczasowego pasa LFA
-
243
- Victoria Dudakova
- 8-0-0
-
2 wygrane w debiutanckim roku
-
244
- Mick Parkin
- 9-0-0
-
2 wygrane
-
245
- Ailin Perez
- "Fiona" | 9-2-0
-
2 wygrane
-
246
- Mitchell McKee
- "Merciless" | 6-0-0
-
2 wygrane w tym w walce wieczoru LFA
-
247
- Hyun Sung Park
- "Peace of Mind" | 9-0-0
-
2 wygrane
-
248
- Ľudovít Klein
- "Mr. Highlight" | 21-4-1
-
Remis i wygrana
-
249
- Kyle Driscoll
- 14-4-0
-
Wygrana w walce wieczoru CW
-
250
- James Hendin
- 9-2-0
-
Wygrana w walce wieczoru CW
-
251
- Renato Valente
- "Índio" | 10-6-0
-
Stracił tytuł, potem wygrał walkę wieczoru LFA
-
252
- Sabina Mazo
- "Colombian Queen" | 10-4-0
-
Zdobyła tytuł LFA w walce wieczoru
-
253
- Paddy Pimblett
- "The Baddy" | 21-3-0
-
pokonał Fergusona
-
254
- Eduarda Moura
- "Ronda" | 10-0-0
-
wygrane w pomniejszej organizacji, DWCS i w debiucie
-
255
- Charlie Campbell
- "The Cannibal" | 9-2-0
-
2 wygrane w tym jedna w UFC
-
256
- Rose Conceição
- 7-0-0
-
Zdobyła zwakowany tytuł LFA
-
257
- Talita Alencar
- "Problem Child" | 5-0-1
-
Wygrana w LFA, remis w DWCS i wygrana splitem w UFC
-
258
- Alfred Walker
- "Freight Train" | 12-7-0
-
2 pomniejsze wygrane i wygrana w walce wieczoru LFA
-
259
- Devin Smyth
- "The Prodigy" | 10-4-0, 1 NC
-
Wygrał walkę wieczoru LFA